Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

25 styczeń , 2021 2 minuta/y

Każdy posiadacz kanapy wie, jak istotny jest dobrze dobrany pokrowiec. Najlepszym wyborem jest ochraniacz antypoślizgowy i wodoodporny. Łatwość pielęgnacji i odporność na uszkodzenia przez zwierzęta to kolejne atuty. Wszystkie te cechy charakteryzują proponowane przez nas pokrowce – mają one jednak dużo więcej zalet!

Pokrowiec na podłokietnik kanapy – nie przepłacaj!

Jeśli od lat próbujesz zabezpieczyć swój mebel za pomocą dobrze dobranego pokrowca, z pewnością udało Ci się już trafić na wiele rozmaitych aukcji. Zazwyczaj największy problem stanowi odpowiednie zakrycie podłokietników – pokrowce często są dopasowane do mebli bez nich, przez co tego typu ochraniacze muszą być samodzielnie dopasowywane i kupowane osobno. Wiąże się to nie tylko z ryzykiem nieodpowiedniego ich dobrania, ale też większymi kosztami.

By zoptymalizować koszty często też można zdecydować się na kanapę ze ściąganym pokrowcem – cena wtedy jest znacznie niższa, tak samo jak jakość materiału. Po pewnym czasie pokrowiec taki ulega zniszczeniu, co rodzi nowy problem – jest nim zastąpienie starego pokrowca nowym. Znacznie trudniejsze jest to w przypadku sof wielosegmentowych. Jeśli chcesz uniknąć takich komplikacji, dobrym pomysłem będzie inwestycja w pokrowiec na podłokietnik kanapy, jaki znajdziesz na naszej stronie – za pomocą jednej elastycznej tkaniny pokryjesz całą kanapę, łącznie z podłokietnikami. Wybierając tego typu pokrowiec na podłokietnik kanapy nie tylko oszczędzisz, ale też zapewnisz sobie codzienny komfort.

Elastyczny pokrowiec – alternatywa dla pokrowców na podłokietniki i boki kanapy

Lubisz czystość? Nasze pokrowce na boki kanapy zapewnią szybsze sprzątanie!

Pokrowce na boki kanapy z naszej oferty to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi czystość, ale nie chce poświęcać długich godzin na pielęgnację sofy i pokrowca. Różnego typu zalania sokiem, herbatą lub wodą zetrzesz w kilka chwil ściereczką lub gąbką, podobnie jak kurz i sierść zwierząt. Co więcej, materiał szybko nałożysz na kanapę – wystarczy zahaczyć materiał o górny i dolny brzeg, rozciągnąć i wsunąć tkaninę w szczeliny. Całość dodatkowo usztywnisz dołączonymi do zestawu piankami pozycyjnymi. Dzięki temu zapobiegniesz przesuwaniu się pokrowca i ześlizgiwaniu się materiału z kanapy, bez potrzeby montowania dodatkowych pasów. Co więcej, pokrowce na boki kanapy są połączone w jeden pokrowiec z całą narzutą – dzięki wysokiemu stopniu elastyczności materiału, które zapewnia połączenie 85% poliestru z 15-procentami elastanu, możesz zakryć całą kanapę – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni rozmiar.

Jak wybrać rozmiar pokrowca?

Elastyczne pokrowce dobrane przez wzgląd na rozmiar mebla z pewnością okażą się niezastąpione – dopasują się one do różnego typu kanap dwu, trzy i czteroosobowych, a także narożników w kształcie litery C i L. W tym pierwszym przypadku niezbędne będzie jednak zakupienie 3 sztuk pokrowca, a w drugim – 2. Dzięki temu całość materiału idealnie pokryje nie tylko kanapę, ale też jej podłokietniki. W specyfice każdego oferowanego ochraniacza znajdziesz podpowiedzi, które pozwolą Ci dobrać produkt idealnie pasujący do Twoich potrzeb – sprawdź, ile jeszcze zyskasz, stawiając na wysoką jakość wykonania naszych pokrowców!