Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

22 kwiecień , 2021 2 minuta/y

Z biegiem lat meble ulegają zużyciu i zniszczeniu. Wypełnienie nie jest już tak miękkie, a obicie zaczyna tracić swój dany kolor i blask. Istnieje jednak sposób, który za niewielkie pieniądze pozwoli Ci cieszyć się z pełnej wygody i komfortu nieco podniszczonej sofie. Z naszą pomocą przywrócisz dawną świetność mebla, który tak kochasz. Sprawdź, jakie to proste!

Najpierw gruntowne czyszczenie

Każdą kanapę można odświeżyć. Warto zacząć od gruntownego wyczyszczenia. Wewnątrz gromadzi się wiele kurzu, roztoczy, a w głąb tapicerki wnikają zanieczyszczenia. W zależności od rodzaju obicia wybierz środek, który będzie nie tylko czyścił, ale także zabezpieczy na przyszłość Twój mebel. Możesz również użyć specjalnej myjki parowej, która usunie bakterie i drobnoustroje, a także nieprzyjemny zapach. Pamiętaj, że po praniu trzeba dokładnie wysuszyć mebel, dlatego warto pootwierać okna i porządnie wywietrzyć pomieszczenie. Kiedy już dokładnie wyczyścisz tapicerkę czas przyjrzeć się wszelkim nierównościom. Wiele osób decyduje się na samodzielne uzupełnienie lub wymianę pianek. Jeżeli nie chcesz się trudzić przez cały dzień z wymianą, możesz oddać mebel do profesjonalisty, który wykona zadanie za Ciebie. Jest to jednak droższa opcja i wymaga oddania mebla do warsztatu, co w przypadku mieszkań w bloku czy w wąskich przejściach może być kłopotliwe.

Zamów praktyczne pokrowce

Alternatywą do oddania mebla do tapicera jest samodzielna renowacja kanapy z pomocą praktycznego pokrowca. To elastyczny materiał, który nie tylko zakryje niedoskonałości, ale także pomoże na nowo wypełnić ubytki i sprawi, że całość zyska nowego, świeżego wyglądu. Jeżeli chcesz tanim kosztem podrasować kanapę to właśnie zalazłeś idealne rozwiązanie. Elastyczny pokrowiec na sofę dopasowuje się do kształtu mebla i idealnie do niego przylega. Nie przesuwanie się ani nie trzeba go poprawiać, jak na przykład luźno zarzuconego koca. Dodatkowym atutem jest wodoodporność materiału – ciecz nie wnika wewnątrz materiału, dlatego możesz ja zetrzeć. Wysokiej jakości pokrowiec na sofę 2-osobową jest również odporny na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć mebel przed kolejnymi zabrudzeniami, a w razie konieczności bez problemu wypierzesz pokrowiec i ponownie go założysz. Proste, szybkie, ale czy efektowne rozwiązanie?

Oczywiście, że tak! Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów. Takie rozwiązanie gwarantuje, że Twoja kanapa zyska nowy, odświeżony design i znowu stanie się Twoim ulubionym miejscem do relaksu czy popołudniowej drzemki. Pokrowce to higieniczne rozwiązania, które ułatwiają nie tylko konserwację, ale także wprowadzają ciekawy akcent do całego wnętrza. Estetyka, renowacja i odświeżony design – to wszystko zyskujesz kupując dedykowany pokrowiec. Sprawdź, jak dobrać odpowiedni rozmiar i zamów już teraz. Z pewnością będziesz zachwycony jego funkcjonalnością i stylem. Pamiętaj również, że koszt prac jest dużo niższy niż oddanie mebla do profesjonalnego tapicera. Postaw na szybkie i praktyczne rozwiązania, które w kilka chwil pozwolą całkowicie odmienić wnętrze.