Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

22 kwiecień , 2021 2 minuta/y

Każdy mebel w wyniku eksploatacji ulega zniszczeniu, traci swój dawny wygląd i staje się mniej wygodny w użytkowaniu. Jeżeli nie chcesz wydawać zbyt wielu pieniędzy lub odłożyć wymianę wyposażenia mieszkania na późniejszy czas, to świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w praktyczne pokrowce. Nie są to klasyczne, białe materiały. Poznaj kolekcję wyjątkowych dodatków, które sprawdzą się idealnie w każdej aranżacji.

Zmień design i zwiększ komfort

Wielu osobom pokrowiec kojarzy się z ochronną, białą płachtą, która zabezpiecza meble przed kurzem. Nowoczesny pokrowiec na kanapę czy fotel stanowi dzisiaj wspaniałą alternatywę dla renowacji sofy u profesjonalisty. Miękka tkanina chroni mebel przed zabrudzeniami i skutecznie ukrywa niedoskonałości, które powstały w wyniku użytkowania. Wiele wzorów i kolorów dostępnych w ofercie sprawi, że za pomocą tego niedrogiego dodatku odmienisz całe swoje wnętrze. Wiosną świetne sprawdzą się intensywne kolory z elementami żółtego czy pomarańczowego odcienia. Dzięki temu wprowadzisz do wnętrza nową energię i ożywisz przestrzeń. Na jesień i zimę możesz wybrać stonowany kolor i dowolnie zmieniać, kiedy przyjdzie na to ochota. Taki pokrowiec chroni kanapę przed kolejnymi zabrudzeniami, a dzięki swojej wodoodpornej fakturze zapobiega wnikaniu cieczy w materiał. Warto wybierać praktyczne rozwiązania!

Elastyczne i funkcjonalne

Pokrowce na kanapy i fotele mają jeszcze jedną zaletę - wszystkie są w pełni elastyczne, dlatego dopasowują się do każdego modelu kanapy. Wystarczy wybrać wzór oraz wymierzyć swój mebel. Pod każdym opisem pokrowca znajduje się dedykowana tabelka, która pomoże dobrać odpowiedni rozmiar produktu. Znajdziesz tutaj uniwersalne pokrowce na fotele, które w szybki sposób pozwolą stworzyć zupełnie nowy kącik do pracy czy relaksu z herbatą i książką. Jesteś posiadaczem dużego narożnika? Bez problemu zadbasz także o modele dedykowane większej ilości osób. Wówczas potrzebne będą dwa mniejsze pokrowce. Warto wybierać rozwiązania, które na co dzień idealnie się sprawdzają!

Jak założyć pokrowiec?

Samo założenie pokrowca nie powinno stanowić problemu. Wystarczy naciągnąć go na mebel, a wszelkie nierówności wypełnić dedykowanymi piankami, które są dołączone do zestawu. Co ciekawe, pokrowiec przykryje całą powierzchnię, łącznie z tyłem kanapy. Posiadacze mebli, które zajmują centralną część pokoju z pewnością docenią takie rozwiązanie. Nałóż pokrowiec na kanapę 4-osobową, fotel czy część narożnika i wygładź go dłońmi. Zobaczysz, że sam dopasuje się do jej kształtu! Nierówności spowodowane eksploatacją, plamy, których nie można doczyścić czy po prostu defekty, zakryjesz bez konieczności oddawania mebla do renowacji u specjalisty.

Elastyczne pokrowce gwarantują perfekcyjną ochronę każdego mebla. Jednocześnie wyglądają stylowo i łatwo je wyczyścić – wystarczy, że go zdejmiesz i wypierzesz w pralce. Materiał szybko wyschnie, dlatego nie musisz czekać zbyt długo, by z powrotem go założyć. Postaw na wysokiej jakości dodatki, które odmienią Twoje wnętrze!