Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

25 styczeń , 2021 2 minuta/y

Niezależnie od stylu wnętrza, jaki posiadasz w swoim mieszkaniu, niezbędnym wyposażeniem salonu czy pokoju gościnnego okazuje się sofa lub narożnik. Mebel ten jest centralnym punktem każdego pomieszczenia – służy on nie tylko do wypoczynku po ciężkim dniu pracy, ale też ułatwia ugoszczenie krewnych i znajomych, gdy wpadną z wizytą. Dlatego też warto dodatkowo o niego zadbać z pomocą Linesofa – elastyczny pokrowiec na sofę świetnie uzupełni wnętrze i ochroni kanapę przed różnego typu uszkodzeniami!

Linesofa – elastyczny pokrowiec na sofę ochroni przed zalaniem

Dużym plusem jest wysoka jakość tkanin, które wykorzystano podczas produkcji modeli Linesofa. Elastyczny pokrowiec na sofę, który u nas znajdziesz, składa się w 85-procentach z poliestru i w 15-procentach z elastanu. To połączenie materiałów w efekcie pozwoliło na uzyskanie przyjemnego w dotyku i łatwego w pielęgnacji pokrowca Linesofa – elastyczny pokrowiec na sofę, kanapę i fotelez pewnością ułatwi codzienne sprzątanie. Nie tylko w szybki sposób zetrzesz z niego krople wylanej herbaty czy soku nie pozostawiając przy tym śladów, ale też, gdy zechcesz odświeżyć pokrowiec, możesz wyprać go w pralce. Co więcej, zdejmowanie pokrowca i jego powtórne nakładanie wymagają tylko kilku minut – wystarczy nałożyć pokrowiec na górny i dolny brzeg sofy, rozciągnąć go na całą szerokość i wsunąć materiał w szczeliny sofy, usztywniając całość pianką w miejscach tego wymagających.

Elastyczny pokrowiec Linesofa – skuteczna ochrona Twojej kanapy i sofy

Zabezpieczenie przed zwierzętami

Linesofa – elastyczny pokrowiec na sofę, kanapę i fotele nie tylko odmieni Twoje wnętrze, ale też skutecznie zabezpieczy fotel przed przypadkowymi rozdarciami i przetarciami, które mogą być spowodowane ostrymi pazurami czy kłami pupila. Pokrowiec na kanapę jest wręcz niezbędny, jeśli chcesz długo cieszyć się dobrym stanem swojej sofy i foteli. Co więcej, decydując się na dowolny model od Linesofa, elastyczny pokrowiec na narożnik tego typu ułatwi sprzątanie sierści i kurzu. W wielu przypadkach ciężko jest się ich pozbyć, jednak dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji i odpowiedniemu doborowi tkanin, możesz spokojnie wyjść z domu, nie martwiąc się o ewentualne zniszczenia. Z pewnością pokrowiec zagwarantuje, że Twoja kanapa będzie wyglądać jak nowa!

Jesteś rodzicem? Przygotuj się na duże wyzwania!

Pokrowiec Linesofa nie tylko ochroni sofę przed zniszczeniem przez domowe zwierzęta, ale też stanowi świetną propozycję dla rodziców, których pociechy dopiero poznają otaczający je świat. Rozlany sok czy mocniejsze naciągnięcie części materiału nie uszkodzi go. Elastyczny pokrowiec okaże się strzałem w dziesiątkę. Łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości ochraniacz stanowi też ciekawy dodatek do przestrzeni – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kolor lub wzór. Miękka tkanina pozwoli odpocząć nie tylko Tobie, ale i innym domownikom. Nie ześlizgnie się również podczas użytkowania. Idealnie dopasuje się do kształtu kanapy, zabezpieczając ją. Zapewnij sobie dobrej jakości pokrowiec i ciesz się wyjątkowym wnętrzem!