Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

19 marzec , 2021 2 minuta/y

Z nowym meblem jest podobnie, jak z nowym telefonem – na początku dba się o niego, regularnie czyści i w pośpiechu usuwa wszystkie plamy. Jeśli starasz się zadbać o wygląd swojego mebla na ogół rezygnujesz w jego pobliżu z jedzenia czy picia w obawie przed zabrudzeniem czy rozlaniem napoju. Czy można ochronić swój mebel, a jednocześnie korzystać z pełni komfortu, którą oferują?

Praktyczny pokrowiec

Wielu osobom pokrowce kojarzą się z białymi prześcieradłami naciągniętymi na meble w trakcie wakacyjnego wyjazdu, przeprowadzki czy remontu. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj możesz znaleźć wysokiej jakości, wielofunkcyjne pokrowce, które nie tylko ochronią Twoją kanapę, narożnik czy fotel, ale także sprawią, że mebel zyska nowy, niepowtarzalny wygląd. Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do wielkości sofy, a łatwość w zakładaniu sprawi, że nie musisz się ograniczać w żaden sposób. Jedz, pij i baw się ze zwierzakiem – w razie konieczności możesz zdjąć pokrowiec i wyprać go w pralce. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz szybko i sprawnie zamienić swojej kanapie czystość, a mebel posłuży przez wiele lat.

Ochrona przede wszystkim – dobierz pokrowiec

Pokrowiec na kanapę przede wszystkim chroni mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą wyrządzić ostre zęby lub pazury Twojego pupila. Elastyczna tkanina zapewnia jednak na nie odporność, a łatwość w czyszczeniu sprawia, że szybko usuniesz sierść czy włosy. Warto postawić na praktyczny pokrowiec na kanapę. Przed kotem czy psem z pewnością uda Ci się ochronić w ten sposób materiał sofy, dlatego możesz zachować spokój – po zdjęciu pokrowca Twój mebel będzie wciąż prezentował się stylowo i elegancko.

Dodatkowo, dzięki właściwościom wodoodpornym rozlana ciecz nie wsiąka w materiał, a Ty możesz ją szybko wytrzeć z pomocą gąbki lub ściereczki. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania pokrowca do modelu narożnika. Specjalne pianki dołączone do zestawu wypełnią puste przestrzenie. Pokrowiec dobierzesz łatwo i szybko – wystarczy zaznaczyć preferowany wzór czy kolor, a także rozmiar zgodnie z tabelką zamieszczoną na stronie.

Odśwież wnętrze

Jeżeli chcesz nieco odświeżyć swój salon i sprawić, że wnętrze będzie wyglądało na nieco bardziej przytulne, to z pomocą pokrowca możesz zmienić stary mebel w nowy. Nałóż materiał, dokładnie go umieść we wszystkich szczelinach i uzupełnij luki piankami. Możesz wybierać z wielu wzorów i kolorów – w ten sposób zyskujesz wymarzoną kanapę w kilka chwil, bez konieczności inwestowania kilkuset złotych w nowy mebel.

Czym jeszcze charakteryzuje się pokrowiec na kanapę? Przed psem czy kotem chroni elastyczna tkanina, która jest miła w dotyku, co dodatkowo zwiększa komfort wypoczynku. Jeżeli zechcesz odświeżyć wygląd ulubionego miejsca do relaksu, postaw na kolor zbliżony do oryginalnej barwy tapicerki. Zaszalej i ożyw wnętrze wybierając geometryczny wzór. Mnogość rożnych printów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Praktyczne pokrowce to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie ochronić swój mebel w prosty sposób. Pożegnaj koce, które będą się zsuwać podczas siedzenia na kanapie i wybierz materiał, który pozostanie na swoim miejscu przez cały czas!