Skorzystaj z promocji przed aktualizacjami cen

0

Twój koszyk jest pusty

15 grudzień , 2021 2 minuta/y

Fotel wypoczynkowy jest idealnym miejscem do odpoczynku po długim, męczącym dniu. Jest to świetne miejsce do zatopienia się w lekturze ciekawej książki, oglądania ulubionego serialu czy nawet krótką drzemkę. Jeśli lubisz częste zmiany, nie musi to oznaczać kupowania ciągle nowego fotela. Wystarczy wybrać odpowiedni pokrowiec, który dzięki swojej niskiej cenie, może być często wymieniany na inny.

Pokrowiec na fotel

Elastyczny pokrowiec na fotel to świetny pomysł, jeśli Twój ukochany fotel wypoczynkowy utracił swój dawny blask, a jego obicie uległo znaczącemu zniszczeniu. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla kupowania ciągle nowego mebla. Dzięki takiemu pokrowcowi zaledwie w kilka chwil zmienisz całkowicie wygląd mebla. Dodatkowo, uszkodzenia nie będą ani trochę widoczne. Pokrowce na fotele nie tylko są praktyczne, ale i bardzo wygodne. Tkanina z poliestru i spandeksu sprawia, że są przyjemne w dotyku. Bardzo łatwo też się je pierze. Interior Dream oferuje różne pokrowce w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Taki produkt skutecznie zabezpieczy Twój ulubiony fotel przed rozdarciem, zabrudzeniem, a nawet zalaniem. Dzięki temu, że pokrowce oferowane przez Interior Dream są uszyte z wodoodpornej tkaniny, jeśli coś się na nie wyleje, plamę będzie można szybko usunąć ściereczką.

Odpowiedni fotel wypoczynkowy – wybieramy idealny pokrowiec

Jaki kolor wybrać?

Fotel, na którym chcesz skutecznie odpoczywać, powinien być utrzymany w kolorach, które gwarantują odnalezienie ukojenia i relaksu. Są to przede wszystkim cztery barwy, takie jak brąz, zieleń, beż oraz szarość. Kolory ciepłe: czerwienie, żółcie i oranże lepiej zostawić dla mebli i pomieszczeń, w których chce się otrzymać pobudzający do życia efekt. Brąz tworzy spokojne i ciepłe tło dla drewnianych mebli, dobrze wygląda w zestawieniu z roślinami doniczkowymi oraz tkaninami pod postacią lnianych zasłon. Może warto dobrać do niego piaskową makramę? Jeśli chodzi o zieleń, jest to barwa najbardziej naturalna i odprężająca. Wybierając zielony pokrowiec, staraj się wybierać odcienie bardziej butelkowe. Beżowe barwy bowiem niosą w sobie dużą dawkę pozytywnych emocji, łagodzi napięcie, wycisza i uspokaja. Dodaj do beżowego pokrowca przytulne tekstylia i drewniane meble – zadbaj o przyjazny klimat. Szarość? Wprowadza niesamowite poczucie równowagi i ciszy, tak pożądanych w dzisiejszym świecie. Łagodzi skołatane nerwy i skutecznie uspokaja.

Wybierz elastyczny pokrowiec na fotel w kolorze, który najbardziej do Ciebie przemawia. Warto jednak zdecydować się na jeden z czterech wymienionych kolorów, ze względu na właściwości. Produkt daje Ci dużą wolność wyboru. Co jakiś czas możesz zmieniać jego wzór lub kolor na zupełnie inny.